Колектив закладу бере активну участь у заходах, конкурсах, виставках міського та обласного рівнів.

-  у виставці методичних посібників до серпневої конференції  ;

- У конкурсі "Світ дошкілля" (Нагороджені грамотою  управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІІ місце.)

- у виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників (Грамота управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІ місце )

- у конкурсі на кращий Інтернет-сайт ( Грамота  управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІІ місце)

-  у міському фестивалі дитячої творчості «Дитячі мрії»                  ( Грамота  управління освіти і науки Сумської міської ради за творчий пошук в організації музично-естетичного виховання підростаючого покоління. )

- у конкурсі  «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

 

  - у конкурсі «Голос рідної природи» (грамота управління освіти і науки Сумської міської ради).


       Дитячий садок пишається своїми випускниками. Особливо Деркач Валерією, яка стала переможицею відбірного етапу кубку світу виконавців класичного танцю (балет).

       Срібний призер відбіркового чемпіонату України по бальним танцям.

       А також Зайцевою Валерією, яка стала кандидатом у мастери спорту по хокею на траві.


        У жовтні 2015 року дошкільний заклад взяв участь  у конкурсі "Оптимізація озеленення території дошкільних навчальних закладів", де ми отримали Грамоту управління освіти і науки України за зайняте ІІ місце. 

     Заклад у 2013-2014 році став Переможцем обласної акції «У садочку як у віночку!», посів перше місце у конкурсі «Оптимізація озеленення території». Колектив ДНЗ нагороджений Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за активну участь в організації виставки «Лялька ознайомлює зі світом» (2011 р.), увійшов у 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений дитсадок» (2011 р.), Грамота управління освіти і науки Сумської міської ради за участь у міській екологічній грі «Екомобіль» (2010 р.). Завідувач дошкільного навчального закладу Чепуренко Г.В. нагороджена Грамотою міського голови.