Download
Протокол звіту керівника за 2019-2020 на
Adobe Acrobat Document 297.4 KB
Download
ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ Р
Adobe Acrobat Document 9.3 MB

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Сьогодні - День української вишиванки.
Зі святом! 🇺🇦
День вишиванки. Це великий день,
Бо люди згадують сім’ю, родину.
Як шила мати та вела пісень,
Сорочку гарну вишивала сину.
Лягав собі узор на полотні,
А мати шила і думки вплітала.
Так долю вишивала день при дні,
Щоб добра доля сина не минала.
А як же вишивала рушники
І дарувала дітям на дорогу…
Щоб діти подолали всі шляхи
Й верталися до рідного порогу.
В тих вишиванках думи та пісні,
Про щастя мрії, туга за синами,
Тривога вічна, гарні дні ясні,
До Бога звернення – молитва мами.

ДІТИ НА КАРАНТИНІ

 

      Фізична активність відіграє важливу роль у формуванні організму. Завдяки рухливості розвивається моторика, розумові процеси, зміцнюється організм. Регулярне фізичне навантаження зміцнює імунітет, а це  дуже важливо в умовах існуючого довготривалого  карантину.

      Тому інструктор з фізичної культури ЗДО № 29 "Росинка" турбується про здоров'я наших вихованців підбираючи комплекси вправ, які діти виконують із задоволенням. 


     У всіх вікових групах згідно перспективного плану проходить тема тижня «Великдень». Діти зі своїми батьками вдома під час карантину готуються до цього свята, прикрашають писанки, вчать вірші, пісні та знайомляться з традиціями.

       Батьки та діти групи «Дзвіночок» активно долучилися до дистанційних занять по темі «Транспорт»


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ "СЕКРЕТИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ НАШИХ ДІТЕЙ" 

     На виконання доручення міського голови від 27.11.2019 № 60-Д щодо покращення організації та якості харчування в закладах освіти,  в ЗДО № 29 «Росинка» 19.02.2020 року був проведений тематичний День відкритих дверей «Секрети здорового харчування наших дітей».

 Основна мета цього заходу - пропаганда культури здорового харчування дітей, захисту, збереження і розвитку здоров’я .

Під час проведення заходу завідувач, сестра медична старша ознайомили батьків з нормативними документами щодо організації харчування дітей, двотижневим меню,  виконанням норм харчування та збалансованості раціону вдома. Була представлена презентація «Ми за здорове харчування».

 

      Батьки всіх вікових груп 19.02.2020 року в закладі № 29 «Росинка» мали змогу переглянути організацію харчування (сніданок, обід або полуденок), дотримуючись санітарно – гігієнічних вимог. До цього дня батьки взяли участь в анкетуванні. Разом з дітьми підготували виставку малюнків «Моя улюблена страва».  За участю батьків,  працівників закладу, дітей всіх вікових груп були організовані різні цікаві заходи:  пізнавально - спортивна розвага «Я здоров’я бережу – сам собі допоможу!», майстер – клас «Фуд-арт». Діти старшої групи разом з вихователем  виготовили композицію з пластиліну «Продукти харчування – наші друзі та вороги».


ЗВІТ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ  ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

в ЗДО № 29 ”Росинка”

 

      На виконання наказу управління освіти і науки Сумської міської ради 27.12.2018 № 914 «Про підсумки підготовки управління освіти і науки Сумської міської ради, закладів освіти міста Суми з питань цивільного захисту в 2018 році, основні завдання на 2019 рік»  у закладі  з 15.10.2019 – 18.10.2019 року був проведений  Тиждень знань з основ   безпеки життєдіяльності.

         Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

         До участі в Тижні  безпеки  було залучено: педагогічний колектив, обслуговуючий  персонал, дітей всіх вікових груп та їх батьків

    У рамках тижня  в ЗДО № 29 «Росинка» був проведений плановий інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності з технічним персоналом, виробнича нарада з колективом закладу «Організація роботи з безпеки життєдіяльності в закладах і установах,» на яких були закріплені та уточнені правила безпеки життєдіяльності згідно інструкцій ЗДО.  Круглий стіл, проведений з педколективом закладу «Проблеми формування основ безпеки життєдіяльності дошкільників» дозволив знайти нові підходи та форми роботи з питань формування основ безпеки життєдіяльності малюків.

Згідно плану кожен день тижня мав своє тематичне направлення: 15.10 – «Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці», 16.10 – «Вогонь – друг, вогонь - ворог», 17.10 –«Безпека в природі», 17.10 – «Предмети навколо нас», 18.10 – «Особиста безпека. Дитина серед людей».  Цикли ігрових занять «Правила та безпека дорожнього руху», «Подорож казками», «Подорож із білочкою по гриби»,  «Малечі про небезпечні речі», «Сам удома», «Школа ввічливості», піші переходи до доріг та дорожніх перехресть, екскурсії в природу дозволили закріпити та розширити знання дітей з цих питань. Цікаво та емоційно пройшли спортивна розвага «Козацькі розваги», музична розвага «Веселі пішоходи»,  «Екологічний десант. Зробимо дитсадок чистим»,  які допомагають виховувати у дітей дієве позитивне ставлення до природи, оточуючої дійсності, свого здоров’я. 

18.10.19 з педагогами закладу був проведений тренінг  «Обережно незнайомець».

 На групах для батьків підготовлений консультативний матеріал «Безпечна поведінка на вулиці», «Що необхідно робити у випадку пожежі в квартирі»,  з батьками старших і логопедичної груп проведена гра - тренінг  «Небезпечна природа», тести для батьків «Дитина на вулиці». За результатами тижня оформлено фотостенд «Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО», виставка дитячих робіт «Правила безпеки знай – життя і здоров’я зберігай »


Звіт

завідувача

 

перед колективом і громадськістю за 2018-2019 н. р.

Download
Звіт керівника.pdf
Adobe Acrobat Document 440.0 KB


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

    16 травня 2019 року вся наша дошкільна родина відзначила День вишиванки - свято національної єдності. 
   День, коли українці всього світу одягають вишиванку, тим самим закликають зберігати українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення загалом.
   Вишиванка – це не просто одяг, це наша національна гордість. Всім відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси. Вона є оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
   Вишиванка, як оберіг, символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до рідної України.
   В цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. 
   Проведення Дня вишиванки продемонструвало, що вихованці нашого садочка відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.


КОНКУРС "СВІТ ДОШКІЛЛЯ" 

Учитель-логопед Забара М. В. взяла участь  у конкурсі та зайняла ІІІ місце. 


ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

    25. 04. 2019 року в ЗДО № 28 "Ювілейний" з успіхом пройшов фестиваль дитячої творчості " Дитячі мрії". Дошкільнята нашого садочку завжди із задоволенням беруть участь у цьому заході.


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

    Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. 
Так, 17 квітня 2019 року свої двері гостинно відкрив заклад дошкільної освіти № 29 «Росинка».

    День відкритих дверей дав можливість познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі.

   В програмі дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.

   Будній день для маленьких вихованців дитячого садка та їх батьків став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навички та вміння. Програма групових заходів була досить насичена та цікава. Батьки, які були присутні на заняттях, брали безпосередню участь в освітньому процесі.

   Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці дошкільного закладу з родиною.

   Пам’ятайте те, що у «Росинці» двері завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.


БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

    29 березня 2019 року в ЗДО пройшли батьківські збори. Батьків привітали діти з концертною програмою. Сестра медична старша Божко О. В. ознайомила з рішенням оперативного штабу при відділі охорони здоров'я з питань реагування на епідемію корі та розповіла про щеплення проти корі. Учитель-логопед Забара М. В. і практичний психолог   Семерня І.М. провели консультації: "Правильне мовлення - запорука успішного навчання в школі", "Труднощі виховання сучасних дітей". Інструктор з фізичної культури Зайцева О.В. надала рекомендації щодо фізичного розвитку дітей. 

   Завідувач Чепуренко Галина Василівна ознайомила присутніх з організацією харчування в ЗДО та запропонувала продегустувати страви, які готуються в дошкільному закладі. Батьки були дуже задоволені, подякували за смачно проготовлену їжу.


КОНКУРС МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК

   Наш заклад у лютому місяці взяв участь у конкурсі методичних розробок та зайняв ІІ місце.


КОЛЕКТИВНІ ПЕРЕГЛЯДИ СЮЖЕТНО-РОЛЬОВИХ ІГОР

     Відомий педагог В.А.Сухомлинський підкреслював, що «Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра це іскра, що запалює вогник допитливості та зацікавленості» 
    Так, в нашому садочку пройшли колективні перегляди. Участь брали всі вікові групи закладу, під час яких побачили змістовні сюжетно-рольові ігри («Супермаркет АТБ», «Епіцентр», «Перукарня», «Лікарня», «Зоопарк»). Різноманітність обладнання ігрового матеріалу, їхній естетичний вигляд приємно вразили всіх педагогів та дошкільнят. Це дозволяє дітям з новим інтересом активно взаємодіяти у грі, грати годинами, днями, тижнями. 
Гра є вільною невимушеною дитячою діяльністю, що необхідно зберегти за будь-якого стилю і способу керівництва нею.


ЕКСКУРСІЯ ДО ШКОЛИ № 10

Школа відчиняє 
Двері нам свої. 
І йдемо охоче 
Всі до неї ми. 
Школа діточок навчає, 
До роботи залучає. 
Всім знання міцні дає, 
Світ цікавий пізнає.

26 лютого 2019 року наші діти завітали на екскурсію до школи № 10. Їх зустріли привітні вчителі та учні. Познайомилися зі світлими класними кімнатами, де діти мали змогу відчути себе школярами, посидівши за партами. Наші вихованці також відвідали їдальню, де вони побачили, як працюють кухарі. Але найбільше дітей вразила спортивна зала, де спостерігали за учнями на уроці фізкультури.
Старші дошкільнята вже з нетерпінням чекають, коли дзвоник школи покличе  їх на урок.


ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці, 
І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато. 
Розбудить приспані надії, 
Зернятко щастя хай посіє. 
Зігріє гумором, любов'ю, 
І принесе усім здоров'я!!!
Сьогодні йде Святий Миколай. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра. Подаруймо своє тепло і увагу близьким та рідним, адже кожний сьогодні чекає на свято!
До нашого садочка теж завітав Святий Миколай-Чудотворець! Він приніс з собою багато радості та душевного тепла. Але прийшов він не сам, а з казковими героями, які подарували діткам багато позитивних емоцій. Вихованці також не розчарували Миколая, і підготували для нього віршики та пісеньки. На кінець Миколай дарував всім діткам подаруночки з солодощами.


ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

    Діти планети такі різні, такі безпосередні, допитливі, веселі та цікаві. Так як без сонця не було б життя, так і кожна сім’я, держава не мала б свого продовження без дітей.
В ЗДО «Росинка» 20 листопада до Всесвітнього дня дитини відбулася спортивно-музична розвага з участю батьків «Пригоди в осінньому лісі». 
Найменші учасники свята змагалися у швидкості та спритності. Сміх, задовoлення, радісні вигуки на підтримку учасників змагань панували у спортивно-музичній залі. Діти чітко і злагоджено виконували вправи, а як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Лісовими героями: бджілкою, лисичкою, зайчиком та ведмедиком були батьки, які із задоволенням підтримували своїх діток.
Тож ростіть здорові, дужі, набирайтесь від природи сили і здоров’я, бо «Здорова дитина – щаслива родина, здорова нація- міцна держава.»


КОНКУРС " ГОЛОС РІДНОЇ ПРИРОДИ"

   В жовтні 2018 року ЗДО брав участь  в конкурсі "Голос рідної природи", де отримали цінний подарунок книгу "Моя перша мальована енциклопедія тварини".  


ЗУСТРІЧ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

     26 жовтня до ЗДО № 29 в гості до малечі завітав екіпаж поліції. Дошкільнята із захопленням слухали важливий інструктаж про правила безпеки дорожнього руху. 
Поліцейські – це молоді, енергійні люди, які готові в будь-який момент прийти на допомогу. Для малечі, в даний час, вони є справжнім суперменами, на яких вони неодмінно хочуть бути схожими, а в майбутньому - стати поліцейськими. Найбільше охочих було посидіти за кермом поліцейської машини та поговорити через гучномовець. Діти ставили різноманітні питання своїм героям та фотографувались з ними.